KAYIT YENİLEME İŞLEMLERİNDE DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR ÖĞRENCİLERİMİZE ÖNEMLE DUYURULUR

330
  1. ÖĞRENCİLERİMİZİN KAYIT İŞLEMLERİ ÖĞRENCİ İŞLERİ TARAFINDAN MANUEL OLARAK YAPILMAKTADIR.
  2. ÖĞRENCİLERİMİZ SÜRESİ İÇERİSİNDE (AKADEMİK TAKVİMDE BELİRTİLEN) VARSA KATKI PAYI MİKTARININ TAMAMINI İLGİLİ BANKAYA YATIRARAK ÖĞRENCİ İŞLERİ BÜROMUZDA KAYIT YENİLEME VE DERS KAYIT FORMUNU DOLDURARAK KAYIT İŞLEMLERİNİ TAMAMLAMALARI GEREKİR.
  3. KAYIT YENİLEME VE DERS KAYIT FORMUNU DOLDURUP ÖĞRENCİ İŞLERİ BÜROMUZA TESLİM ETMEYEN VE İMZASINI ATMAYAN ÖĞRENCİLERİN KAYIT İŞLEMLERİ YAPILMAMIŞ SAYILIR. (VARSA KATKI PAYI ÜCRETLERİNİ ÖDESELER DAHİ)
  4. SÜRESİ İÇERİSİNDE (AKADEMİK TAKVİMDE BELİRTİLEN) KAYIT İŞLEMLERİNİ YAPTIRMAYAN ÖĞRENCİLERİN HİÇ BİR ŞEKİLDE KAYITLARI YAPILAMAYACAKTIR.
  5. BAHAR DÖNEMİ (2. DÖNEM) KAYIT YENİLEME VE DERS KAYIT İŞLEMLERİNİ DÖNEM I-II ve III SINIF SEÇMELİ DERSLERİ ALACAK ÖĞRENCİLER YAPTIRACAK. KATKI PAYI ÖDEYECEK ÖĞRENCİLER DE KATKI PAYINI YATIRARAK DEKONTLARINI DEKANLIK ÖĞRENCİ İŞLERİNE TESLİM EDEREK İMZALARINI ATACAKLARDIR.
  6. FAKÜLTEMİZDE EĞİTİM-ÖĞRETİM YILLIK OLARAK YAPILDIĞINDAN KAYIT YENİLEME İŞLEMLERİNİN EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAŞINDA YAPILMASI GEREKİR. BİRİNCİ DÖNEM(GÜZ) KAYIT YENİLEME İŞLEMİ YAPTIRMAYAN ÖĞRENCİLERİMİZ İKİNCİ(BAHAR) DÖNEM DERS KAYDI YAPTIRAMAMAKTADIR.
  7. BÜTÜN ÖĞRENCİLERİMİZ KAYIT YENİLEME İŞLEMLERİNİ YAPTIRDIKTAN SONRA ÖĞRENCİ OTOMASYON SİSTEMİNDE KENDİ SAYFALARINA GİREREK DERS KAYITLARININ YAPILIP YAPILMADIĞINI KONTROL ETMELİ KAYIT YENİLEME VEYA DERS KAYIT İŞLEMLERİNDE HATA VAR İSE DİLEKÇE İLE DEKANLIĞIMIZA BAŞVURUDA BULUNMALARI GEREKMEKTEDİR. BU SÜRE MAZERETLİ KAYITLAR BİTTİKTEN SONRA BİR HAFTA (BEŞ İŞ GÜNÜ) İÇİNDE TAMAMLANMASI GEREKİR. SONRAKİ BAŞVURULAR DEĞERLENDİRMEYE ALINMAYACAKTIR.
  8. DÖNEM IV’TEKİ BÜTÜN STAJLARINI TAMAMLAYARAK V. SINIFA BAŞLAYACAK OLANLAR İLE V. SINIFTAKİ BÜTÜN STAJLARINI TAMAMLAYARAK VI. SINIFA(İNTERNLİK) BAŞLAYACAK ÖĞRENCİLERİMİZ DİLEKÇE İLE DEKANLIĞIMIZA BAŞVURUDA BULUNACAKLARDIR.

 

DEKANLIK

Kayıt Yenileme Akademik Takvim için TIKLAYINIZ…

2017-2018 Bahar Yarı Yılı Kayıt Yenileme için TIKLAYINIZ…